Wypożyczalnia samochodów Global Rent A Car od 5 lat działa na terenie całego kraju. Oferujemy Państwu możliwość komfortowej oraz bezpiecznej podróży, jeśli zdecydujecie się na wynajem samochodów wchodzących w skład naszej floty takich marek jak: BMW, Toyota, Opel, Peugeot.
Global Rent A Car umożliwia podróżowanie po całej Polsce bez konieczności zdanie pojazdu w mieście, którym rozpoczęli Państwo podróż. Z nimi można rozpocząć jazdę nad Bałtykiem i zakończyć ją chociażby na drugim końcu kraju, zwiedzając przy tym całe województwo małopolskie i oddając samochód w jednym z naszych licznych oddziałów np. w Krakowie lub Tarnowie.

Jak już wcześniej zaznaczyliśmy wypożyczalnia samochodów Global Renta A Car to synonim komfortu i bezpieczeństwa podróży. Flota naszych aut poddawana jest stałym przeglądom technicznym i co rok są one wymieniane na nowsze modele. W trosce o państwa zdrowie i życia samochody zostały wyposażone w przednie i boczne poduszki powietrzne, a także system ABS oraz EDS. Natomiast dla większej wygody jazdy: klimatyzacja, radio CD, a dla kierowcy komputer pokładowy, wspomaganie kierownicy, a także w kilku wynajmowanych przez nas autach automatyczna skrzynia biegów. Małym podróżnikom udostępniamy foteliki bezpieczeństwa, gdyż każdy klient jest dla nas ważny. Większe grupy mogą wypożyczyć ośmioosobowego minivana, a jeśli zabraknie w środku miejsca na rzeczy niezbędne w podróży, dysponujemy pojemnymi bagażnikami dachowymi.

Osoby, które interesuje wynajem samochód w Global Rent A Car zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi zasadami dotyczącymi wypożyczania aut. Na naszej stronie znajdą Państwo informacje dotyczące wymagań odnośnie wieku kierowcy oraz niezbędnego okresu posiadania określonej kategorii prawa jazdy w przypadku chęci wynajęcia samochodu. Tutaj także zostały zawarte zasady korzystania z wynajętego samochodu. Nasza wypożyczalnia samochodów uzależnia cennik za wynajem w zależności od kategorii i modelu auta.

Oddzialy Malopolskie

Tarnów

Bitwy o Wał Pomorski 14
33-100 Tarnów
Tel.: +48 519 535 305
Fax: +48 12 425 21 89
E-mail.: tarnow@globalrentacar.pl
Wypożyczalnia samochodów Tarnów

Osoba kontaktowa: Justyna i Paweł Bielec

Kraków

ul. Dolina 18
30-222 Kraków
Tel.: +48 519 535 305
Fax: +48 12 425 21 89
E-mail.: krakow@globalrentacar.pl
Wypożyczalnia samochodów Kraków

Osoba kontaktowa: Justyna i Paweł Bielec

Kraków - Lotnisko

ul. Kpt. M. Medweckiego 1
32-083 Balice
Tel.: +48 519 535 319
Fax: +48 12 425 21 89
E-mail.: krakow@globalrentacar.pl
Wypożyczalnia samochodów Balice

Osoba kontaktowa: Justyna i Paweł Bielec