Oddziały

W celu przejrzenia oddziałów proszę wybrać odpowiednie województwo

Wrocław

ul. Braniborska 52 pok. 28
53-680 Wrocław
Tel.: +48 519 535 307, +48 519 535 309
Fax: +48 71 707 12 72
E-mail.: wroclaw@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Michał Dul, Łukasz Nowak

Wrocław - Lotnisko

ul. Podpułkownika Stanisława Skarżyńskiego 36
54-001 Wrocław
Tel.: +48 519 535 307, +48 519 535 309
Fax: +48 71 707 12 72
E-mail.: wroclaw@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Michał Dul, Łukasz Nowak

Wałbrzych

ul. Długa 1 B
58-309 Wałbrzych
Tel.: +48 519 535 317
Fax: +48 71 707 12 72
E-mail.: walbrzych@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Michał Dul, Łukasz Nowak

Lubin

Sybiraków 1b
59-300 Lubin
Tel.: +48 519 535 307, +48 519 535 309
Fax: +48 71 707 12 72
E-mail.: lubin@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Michał Dul, Łukasz Nowak

Legnica

ul. Schumana 11
59-220 Legnica
Tel.: +48 519 535 317
Fax: +48 71 707 12 72
E-mail.: legnica@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Michał Dul, Łukasz Nowak

Bydgoszcz

ul. Brzeska 9
85-145 Bydgoszcz
Tel.: +48 52 362 08 56, +48 519 535 300
Fax: +48 52 362 08 56
E-mail.: bydgoszcz@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Igor Mrugowski

Bydgoszcz - lotnisko

al. Jana Pawła II 158
85-151 Bydgoszcz
Tel.: +48 52 362 08 56, +48 519 535 300
Fax: +48 52 362 08 56
E-mail.: bydgoszcz@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Igor Mrugowski

Inowrocław

ul. Toruńska 107
88-100 Inowrocław
Tel.: + 48 519 535 300
E-mail.: inowroclaw@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Igor Mrugowski

Toruń

ul. M. SKłodowskiej-Curie 1-3
87-100 Toruń
Tel.: +48 519 535 300
E-mail.: torun@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Igor Mrugowski

Włocławek

ul. Okrężna 2G
87-800 Włocławek
Tel.: +48 519 535 334
E-mail.: wloclawek@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Monika Olszowiec

Lotnisko Lublin

ul. Króla Jana III Sobieskiego 1
21-040 Świdnik
Tel.: +48 519 535 318
Fax: +48 81 534 30 17
E-mail.: lublin@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Krzysztof Rokosz

Lublin

ul. Nowy Świat 38 (budynek B)
20-418 Lublin
Tel.: +48 519 535 318, +48 519 535 306
Fax: +48 81 534 30 17
E-mail.: lublin@globalrentacar.pl

Puławy

ul. Lubelska 45
24-100 Puławy
Tel.: +48 519 535 318
Fax: +48 81 534 30 17
E-mail.: pulawy@globalrentacar.pl

Zamość

ul. Starowiejska 4
22-400 Zamość
Tel.: +48 519 535 318, +48 519 535 306
Fax: +48 81 534 30 17
E-mail.: zamosc@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Krzysztof Rokosz

Gorzów Wielkopolski

ul. Krótka 4
66-400 Gorzów Wielkopolski
Tel.: +48 519 535 313
E-mail.: gorzow@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Robert Kachnowicz

Zielona Góra

Chopina 23A
65-147 Zielona Góra
Tel.: +48 519 535 313
E-mail.: zielonagora@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Robert Kachnowicz

Zielona Góra Lotnisko Babimost

ul. Tadeusza Olbrychta 10
65-823 Babimost
Tel.: +48 519 535 313
E-mail.: zielonagora@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Robert Kachnowicz

Kutno

Grunwaldzka 3
99-300 Kutno
Tel.: +48 519 535 334
E-mail.: kutno@globalrentacar.pl

Łódź

Ul. Wileńska 9/11
94-022 Łódź
Tel.: 519535308
E-mail.: lodz@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Marzena Włodarczyk

Łódź lotnisko

Maczka 35
94-328 Łódź
Tel.: 519535308
E-mail.: lodz@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Marzena Włodarczyk

Piotrków Trybunalski

ul. 1 Maja 21
97-300 Piotrków Trybunalski
Tel.: +48 519 535 332
E-mail.: piotrkow@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Maciej Kraśnicki

Kraków

ul. Dolina 18
30-222 Kraków
Tel.: +48 519 535 305
Fax: +48 12 425 21 89
E-mail.: krakow@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Justyna i Paweł Bielec

Kraków - Lotnisko

ul. Kpt. M. Medweckiego 1
32-083 Balice
Tel.: +48 519 535 319
Fax: +48 12 425 21 89
E-mail.: krakow@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Justyna i Paweł Bielec

Tarnów

Bitwy o Wał Pomorski 14
33-100 Tarnów
Tel.: +48 519 535 305
Fax: +48 12 425 21 89
E-mail.: tarnow@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Justyna i Paweł Bielec

Płońsk

Przemysłowa 13
09-100 Płońsk
Tel.: +48 519 535 334
E-mail.: plonsk@globalrentacar.pl

Warszawa Lotnisko Modlin

Gen. Wiktora Thommee 1a
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel.: +48 519 555 000
E-mail.: warszawa@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Zbigniew Górkiewicz

Warszawa

Al. Krakowska 204
02-219 Warszawa
Tel.: +48 519 535 302, +48 519 555 000
Fax: +48 22 492 00 70
E-mail.: warszawa@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Zbigniew Górkiewicz

Warszawa - Lotnisko

ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
Tel.: +48 519 555 000
Fax: +48 22 492 00 70
E-mail.: warszawa@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Zbigniew Górkiewicz

Radom

ul.1905 roku 47, pok.20
26-610 Radom
Tel.: +48 519 535 312
Fax: +48 41 365 14 00
E-mail.: radom@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Maciej Kraśnicki

Płock

ul. Przemysłowa 17
09-400 Płock
Tel.: +48 519 535 334
E-mail.: plock@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Monika Olszowiec

Piaseczno

ul. Okulickiego 3a
05-500 Piaseczno
Tel.: +48 519 535 302
E-mail.: piaseczno@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Zbigniew Górkiewicz

Brzeg

ul.Tuwima 7
49-305 Brzeg
Tel.: +48 519 535 309
Fax: +48 71 707 12 72
E-mail.: brzeg@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Michał Dul, Łukasz Nowak

Opole

ul. Plac Wolności 4
45-018 Opole
Tel.: +48 519 535 307, +48 519 535 309
Fax: +48 71 707 12 72
E-mail.: opole@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Michał Dul, Łukasz Nowak

Rzeszów

ul. Krakowska 375
35 - 213 Rzeszów
Tel.: +48 519 535 306
Fax: +48 17 852 87 28
E-mail.: rzeszow@globalrentacar.pl

Rzeszów - lotnisko

Jasionka 942
36-002 Jasionka
Tel.: +48 519 535 306
Fax: +48 17 852 87 28
E-mail.: rzeszow@globalrentacar.pl

Stalowa Wola

ul. Popiełuszki 13
37-450 Stalowa Wola
Tel.: +48 519 535 306
Fax: +48 17 852 87 28
E-mail.: stalowawola@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Dorota i Piotr Drążek

Białystok

Żelazna 5 lok.2
15-297 Białystok
Tel.: 519 535 331
E-mail.: bialystok@rentis.pl

Gdańsk

ul. Aleksandry Gabrysiak 64/3
80-175 Gdańsk
Tel.: 519535311
Fax: +48 587 171 646
E-mail.: gdansk@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Karina Skulska

Gdynia

ul. Władysława 4/34
81-364 Gdynia
Tel.: +48 519 535 311
Fax: +48 587 463 383
E-mail.: gdynia@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Karina Skulska

Malbork

Al. Rodła 33
82-200 Malbork
Tel.: +48 519 535 320
E-mail.: malbork@globalrentacar.pl

Rumia

ul. Sobieskiego 28
84-230 Rumia
Tel.: +48 519 535 311
Fax: +48 587 463 383
E-mail.: rumia@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Karina Skulska

Słupsk

ul. Gerwazego 33
76-200 Słupsk
Tel.: +48 519 535 311
E-mail.: slupsk@globalrentacar.pl

Sopot

ul. Kościuszki 75
81-704 Sopot
Tel.: +48 519 535 311
E-mail.: sopot@globalrentacar.pl

Gdańsk - lotnisko

ul. Słowackiego 200
80-298 Gdańsk
Tel.: +48 519 535 311
E-mail.: gdansk@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Karina Skulska

Bytom

ul. Strzelców Bytomskich 96
41-933 Bytom
Tel.: +48 519 535 328
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: bytom@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Chorzów

ul. Parkowa 20
41-500 Chorzów
Tel.: +48 519 535 328
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: chorzow@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Jaworzno

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55
41-600 Jaworzno
Tel.: +48 519 535 328
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: jaworzno@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Mysłowice

ul. Katowicka 75
41-400 Mysłowice
Tel.: +48 519 535 328
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: myslowice@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Ruda Śląska

ul. 1 Maja 310
41-700 Ruda Śląska
Tel.: +48 519 535 328
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: rudaslaska@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Zabrze

ul. Plac Teatralny 12
41-800 Zabrze
Tel.: +48 519 535 328
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: zabrze@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Żory

ul. Kościuszki 79
44-240 Żory
Tel.: +48 519 535 328
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: zory@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Katowice

ul. Bytkowska 1b budynek A lok. 50 Teren Targów
40-955 Katowice
Tel.: +48 519 535 301
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: katowice@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Katowice - Lotnisko

ul. Wolności 90
42-625 Ożarowice
Tel.: +48 519 535 301
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: lotnisko.slask@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Bielsko Biała

ul. Szczęśliwa 9
43-300 Bielsko Biała
Tel.: +48 519 535 301
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: bielsko@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Tychy

ul. Dojazdowa 8
41-100 Tychy
Tel.: +48 519 535 301
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: tychy@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Tarnowskie Góry

ul. Obwodnica 8
42-600 Tarnowskie Góry
Tel.: +48 519 535 301
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: tarnowskiegory@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Sosnowiec

ul. Kresowa 5/7
41-200 Sosnowiec
Tel.: +48 519 535 301
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: sosnowiec@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Rybnik

ul. Żorska 60
44-200 Rybnik
Tel.: +48 519 535 301
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: rybnik@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Gliwice

ul. Wróblewskiego 9
44-100 Gliwice
Tel.: +48 519 535 301
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: gliwice@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Dąbrowa Górnicza

ul. Katowicka 1
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel.: +48 519 535 301
Fax: +48 32 352 45 14
E-mail.: dabrowagornicza@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Borys

Częstochowa

ul. Wały Dwernickiego 117/121
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 519 535 322
Fax: +48 41 36 51 400
E-mail.: czestochowa@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Maciej Kraśnicki

Kielce

Ul. 1-go Maja 191 IV p./lok. Nr 2
25-655 Kielce
Tel.: +48 519 535 304
Fax: +48 41 36 51 400
E-mail.: kielce@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Maciej Kraśnicki

Ostrowiec Świetokrzyski

Ul. Kuźnia 54
27-400 Ostrowiec Świetokrzyski
Tel.: +48 519 535 304
E-mail.: ostrowiec@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Maciej Kraśnicki

Elbląg

ul. Grunwaldzka 2B / I piętro
82-300 Elbląg
Tel.: + 48 519 535 314
E-mail.: elblag@globalrentacar.pl

Olsztyn

ul. Lubelska 32
10-409 Olsztyn
Tel.: +48 519 535 314
E-mail.: olsztyn@globalrentacar.pl

Lotnisko Ławica

Bukowska 285
60-189 Poznań
Tel.: 519 535 303
E-mail.: poznan@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Walenciak

Poznań

Bukowska 348/350
60-189 Poznań
Tel.: +48 519 535 303
Fax: +48 61 849 23 84
E-mail.: poznan@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Wojciech Walenciak

Koszalin

ul. Poprzeczna 16 (BOSCH Service Kamiński)
75-841 Koszalin
Tel.: +48 519 535 330
E-mail.: koszalin@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Robert Kachnowicz

Szczecin

Jagiellońska 67 wejście B
78-400 Szczecin
Tel.: +48 519 535 330
E-mail.: szczecin@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Robert Kachnowicz

Szczecin Lotnisko

Goleniów
72-100 Szczecin
Tel.: +48 519 535 330
E-mail.: szczecin@globalrentacar.pl

Osoba kontaktowa: Robert Kachnowicz

Rezerwacja samochodów:

Numery Infolinii 

+48 720 200 500    +48 720 300 600

lub bezpośrednia w punktach: Oddziały 


Nasze Biura:

Wynajem Krótkoterminowy (Rent a Car):
ul. Poznańska 10, 62-080 Sady k.Poznania
tel. 61 896 22 10
rezerwacja@globalrentacar.pl